NOVÁ KIA OPTIMA HYBRID

Vložené 26.10.2012   |   Kategória Automobil

NOVÁ KIA OPTIMA HYBRID

· Vzácne spojenie výkonu a hospodárnosti · Výkon 190 k, zrýchlenie z 0 na 100 km/h za 9,4 sekundy, najvyššia rýchlosť 192 km/h · Paralelný hybridný systém so spotrebou 5,4 l/100 km a emisiami CO2 125 g/km · Lítiovo-polymérový akumulátor s garantovanou životnosťou 7 rokov/150 000 km

Čítaj viac »

ÚPLNE NOVÁ KIA CARENS

Vložené 26.10.2012   |   Kategória Automobil

ÚPLNE NOVÁ KIA CARENS

Nová Kia Carens je kompaktné MPV, navrhnuté a skonštruované od základov ako úplne nové vozidlo, ktoré uspokojí potreby moderných rodín. Vďaka aerodynamickému dizajnu, dopredu posunutej kabíne, ponuke štyroch pohonných jednotiek, nízkym emisiám CO2 (od 118 g/km), až siedmim sedadlám a výbave plnej prvkov prispievajúcich ku komfortu a bezpečnosti má nová Kia Carens tretej generácie všetky predpoklady pritiahnuť ku značke Kia ďalších nových zákazníkov.

Čítaj viac »

PUTUJEME JADRANSKÝM POBREŽÍM

Vložené 26.10.2012   |   Kategória Cestovanie

PUTUJEME JADRANSKÝM  POBREŽÍM

Chorvátsko je jednou z mála krajín, ktoré sa prezentuje ako najobľúbenejšie prímorské letovisko upriamujúce pozornosť mnohých turistov na svoje kultúrnohistorické dedičstvo. Vďaka svojej búrlivej histórii sa tu zachovali pamiatky takmer zo všetkých historických období. Svoje miesto si tu už po dlhé stáročia vydobyli mnohé antické, rímske, stredoveké pamiatky, ale aj sakrálne pamätihodnosti z obdobia romantizmu. Z obdobia stredoveku sa v Chorvátsku nachádzajú celé historické mestské jadrá, pevnosti, zámky, paláce i barokové stavby.

Čítaj viac »

CHALÚPKOVO - miesto, kde sa rozprávka stáva skutočnosťou

Vložené 26.10.2012   |   Kategória Ubytovanie

CHALÚPKOVO - miesto, kde sa rozprávka stáva skutočnosťou

Rozhodli ste sa, že tento rok strávite dovolenku na Slovensku? Najlepšie niekde v horách, odkiaľ by nebolo v lete ďaleko ani k vode? A najradšej by ste bývali v tradičnej drevenici a pritom v nej mali absolútny luxus? Tak potom neexistuje lepšia voľba, než sa vybrať do Chalúpkova!

Čítaj viac »

Panasonic predstavuje svoju prvú beznámrazovú kombinovanú chladničku v energetickej triede A+++

Vložené 23.10.2012   |   Kategória Biela a čierna technika

Spoločnosť Panasonic prichádza na slovenský trh so svojím najúspornejším modelom beznámrazových kombinovaných chladničiek. Novinka s označením NR-B32FE2 sa pýši symbolom najvyššej energetickej účinnosti – A+++, ktorý sľubuje citeľné zníženie spotreby elektrickej energie v domácnosti, najmä ak meníte podstatne starší spotrebič. Samozrejme, okrem výnimočnej úspornosti dostal aj tento model do vienka všetko to, čo z chladničiek Panasonic robí špičku na trhu s veľkou bielou technikou – najmodernejšie technológie navrhnuté pre dokonalú ochranu potravín a vysokú mieru užívateľského komfortu. Koncept ekologického chladenia Panasonic korunuje štýlovým dizajnom, ktorý skvele doplní každú modernú kuchyňu.

Čítaj viac »

PUMA PREDSTAVUJE evoSPEED CROSS KATEGÓRIOVÚ KOLEKCIU

Vložené 07.10.2012   |   Kategória Pre mužov

PUMA PREDSTAVUJE evoSPEED CROSS KATEGÓRIOVÚ KOLEKCIU

Najrýchlejší muž planéty Usain Bolt inšpiroval produkty umožňujúce najrýchlejší výkon

Čítaj viac »

Rozhovor s Noemi Bogyóovou

Vložené 07.10.2012   |   Kategória Kuchyňa

Rozhovor s Noemi Bogyóovou

Rozhovor s Noemi Bogyóovou, ktorá pôsobí na pozícii riaditeľa marketingu spoločnosti INDECO s.r.o.

Čítaj viac »

INDECO v metamorfózach

Vložené 06.10.2012   |   Kategória Kuchyňa

INDECO v metamorfózach

1. Predstavenie sa Tomáš Dobrík. Narodený 4. 5. 1982 v Banskej Bystrici. V rokoch 2000 až 2005 študoval priemyselný dizajn nábytku na Technickej univerzite vo Zvolene. Po dokončení štúdia začal ako samostatne zárobkovo činná osoba budovať vlastnú značku. Počas praxe si odskúšal celý proces tvorby od navrhovania, cez konštrukčné práce a prípravu výroby až po samotné manažovanie realizácie. V súčasnosti sa venuje navrhovaniu interiérov, dizajnu nábytku, ako aj navrhovaniu ostatných exteriérových a interiérových prvkov. Popri vlastnej tvorbe pod značkou 220V design úzko spolupracuje s viacerými spoločnosťami ako Dizajno, Indeco, Benar, Mimesis, Interier Extravaganza, BSB atď. Žije a tvorí v Banskej Bystrici.

Čítaj viac »

<< Späť | 1 .. 274 275 276 277 278 | Ďalšie >>

Záhrada a BÝVANIE

 

IDEA

 

Kontakt

Najnovsie.sk prevádzkuje spoločnosť
Q-MEDIA
Adresa:
Q-MEDIA, Thurzova 16,
036 01 Martin
Tel.: +421 43 4132926
FAX: +421 43 4132926
E-mail: najnovsie@najnovsie.sk