Prenajmite si kanceláriu na strategickej adrese: Táto lokalita má mnoho benefitov

Prenajmite si kanceláriu na strategickej adrese: Táto lokalita má mnoho benefitov

Stále premýšľate nad prenájmom kancelárskych priestorov v Bratislave? Máte veľa možností, dôležité je vybrať si pre seba ten najvhodnejší variant. Medzi obľúbené kritériá patrí strategická dostupnosť, možnosť parkovania a dispozícia priestorov, ktoré kapacitou spĺňajú predstavy a potreby nájomcu. Všetky spomínané atribúty spĺňajú kancelárie v lokalite pri letisku Milana Rastislava Štefánika, v blízkosti populárnych nákupných centier a zástavok MHD. Aké ďalšie výhody ponúkajú?

Priestory, kde sa pracuje efektívnejšie
Kancelárie, ktoré ponúka na prenájom spoločnosť BTS Cargo & Hangar Services, a.s., sú situované do piatich susediacich budov, umiestnených v letovej alebo hospodárskej časti bratislavského letiska. Priestory v týchto budovách sú ako stvorené nielen na administratívnu prácu, ale aj iné pracovné činnosti a aktivity. Vďaka veľkorysým, svetlým miestnostiam sa vám bude pracovať efektívne a príjemne. Je dokázané, že ak sa pracovníci cítia na pracovisku dobre, dokážu pracovať efektívnejšie a podávať tie najlepšie výkony. Ponúkané kancelárie spĺňajú všetky predpoklady na to, aby sa aj u vás vo firme pracovalo na plné obrátky. V ponuke sú kancelárie rôznych veľkostí, od 20 m2 do 3 500 m2, preto si prídu na svoje zabehnuté, väčšie spoločnosti, rovnako tak drobní podnikatelia a menšie firmy. K dispozícii sú väčšie i menšie klimatizované kancelárie s kuchynkou, kamerovým systémom a mnohými inými dispozíciami.

Výborné dopravné napojenie a nonstop stráženie
Ak si zvolíte pre svoje podnikanie priestory pri letisku Milana Rastislava Štefánika, nikdy nebudete mať problém napojiť sa na diaľnicu, ani sa rýchlo dopraviť do mesta. Ani to, či sú kancelárie v bezpečí, viac nebude vaša starosť, o to sa postará 24 hodinová bezpečnostná služba.Tá monitoruje aj parkovanie a umožňuje nájomcom nepretržitý vstup do kancelárií. Prenájom týchto kancelárskych priestorov maximálne vyhovuje potrebám klientov, dá sa tiež prispôsobiť na mieru tak, aby ste v nich boli vy a vaši pracovníci spokojní a pripravení podávať tie najlepšie výkony. Ak túžite pracovať v maximálnej možnej miere a s nadšením, sú pre vás nové priestory pri letisku ako stvorené. Takmer všetky sú pripravené na prevzatie, no ak by ste ich predsa len chceli trocha pozmeniť, firma BTS Cargo & Hangar Services, a.s. je pripravená kancelárie rekonštruovať tak, aby vyhovovali vašim predstavám a potrebám na sto percent.