Dr. Oetker prináša nádielku svojich noviniek nielen na vianočnú sezónu

Dr. Oetker prináša nádielku svojich noviniek nielen na vianočnú sezónu

Trstinové inovácie v podmanivých príchutiach
Gazdinky, zbystrite pozornosť! Dr. Oetker si pre vás pripravil špeciálnu novinku, ktorá vás nadchne! Trstinový cukor v praktickom balení, navyše v dvoch obľúbených príchutiach RUM a KARAMEL. Ak hľadáte niečo výnimočné, vyskúšajte aromatický trstinový cukor od Dr. Oetker, ktorý vaše dezerty dokonale „vyšperkuje“.

Kvalita a jedinečnosť
Dr. Oetker prináša na trh 2 druhy trstinového ochuteného cukru v praktickom 20 g balení, vhodnom na jednorazové použitie. Ochutený cukor môže v recepte nahradiť časť bežného cukru alebo ho nahradí úplne, napr. na posypanie sladkých jedál. Ak v receptoch nevyužívate klasický repný cukor, nerafinovaný trstinový cukor zlatohnedej farby a medovej vône je výbornou alternatívou.
Trstinový cukor KARAMELOVÝ
Kto by nemiloval jedinečnú chuť a vôňu karamelu? Teraz si ich môžete naplno vychutnať v novom trstinovom cukre, vyrobeného z kvalitných prírodných surovín. Výrobok obsahuje trstinový cukor, 4,8% karamelového prášku a prírodnú arómu. Tento skvelý pomocník do kuchyne vám pomôže pri príprave lahodných karamelových krémov a náplní, na ochutenie nápojov, jogurtov alebo tvarohu.

Trstinový cukor s RUMOVOU arómou
Ak sa chystáte pripravovať zákusok a hľadáte nezameniteľnú rumovú chuť a vôňu, trstinový cukor od Dr. Oetker vám pomôže vaše dezerty skvelo dochutiť. Môžete ho použiť do cesta alebo pri príprave krémov, či na dochutenie nápojov a mliečnych výrobkov.
Odporúčaná maloobchodná cena Trstinový cukor karamelový a Trstinový cukor s rumovou arómou (20g): 0,27 – 0,29€

Talianska klasika v novom čokoládovom prevedení
Milujete Taliansko a ešte viac jeho lahodné dezerty? Panna Cotta medzi nimi rozhodne nemôže chýbať. Tá vie svojou jednoduchou prípravou potešiť každého. Dr. Oetker sa inšpiroval touto výnimočnou pochúťkou a prináša na trh jej nový variant, ktorý vás milo prekvapí bohatou čokoládovou chuťou.

Dezert, čo pohladí zmysly
Jemná smotanová textúra a neodolateľná čokoládová chuť. To sú synonymá novej dezertnej špeciality od Dr. Oetker – Panna Cotta čokoláda. Obsahuje 24% kakaa a 1,8% čokoládových kúskov, ktoré v kombinácii so smotanou a mliekom vytvárajú dokonalý súzvuk chutí. Doprajte sebe, svojej rodine a priateľom mimoriadny gurmánsky zážitok, ktorý vie potešiť tak v letných, ako aj v zimných mesiacoch.

Jednoduchá príprava – skvelý výsledok
Originálna receptúra, prvotriedna kvalita surovín a jednoduchá príprava vás presvedčia o jedinečnosti tejto novej dezertnej špeciality. Na prípravu vám stačí 0,25 l mlieka a 0,25 l smotany na varenie. Postupujete ako pri varení pudingu a na záver ju necháte ešte stuhnúť v chladničke. Následne sa dá ľahko vyklopiť a servírovať podľa talianskeho originálu. Na ozdobenie môžete použiť ovocie výrazných a kontrastných farieb, napríklad červené ríbezle alebo môžete zvoliť niečo exotickejšie ako je karambola.
Odporúčaná maloobchodná cena Panna Cotta čokoláda (70g): 0,79 – 0,89 €

Nová poleva na obzore! Jedinečná chuť marcipánu pohladí vaše dezerty
Marcipán, to je mandľový pán! Jeho rafinovanú chuť milujú po celom svete, a aj preto je nenahraditeľnou ingredienciou v pečení, obzvlášť pri výrobe tort a cukrárskych ozdôb. Ak neviete odolať marcipánovým zákuskom, nová Poleva od Dr. Oetker vo vašich kuchyniach rozhodne nesmie chýbať.

Spraviť dokonalú polevu je výzvou pre nejednu skúsenú gazdinú. Neriskujte preto a stavte na istotu! Doplňte si zásoby punčovej, citrónovej a čokoládovej polevy v prášku Dr. Oetker o nováčika – Marcipánovú polevu.
Jej lahodná, sladká chuť si vás získa už pri prvom súste. Vaše dezerty budú nielen skvelo chutiť, ale aj vyzerať! Poleva je vo výsledku krásne hladká a lesklá, ideálna na všetky typy zákuskov. Výborne sa hodí nielen na torty, ale aj na rôzne cukrovinky, koláče, bábovky či krémové rezy. Poleva navyše krásne drží, a preto sa nemusíte báť jej povrch ozdobiť drobným ovocím, kúskami orieškov alebo čokolády.

Jednoduchá príprava a chutný výsledok
Ľahká a rýchla príprava je okrem skvelej chuti ďalšou výhodou. Stačí, ak obsah balenia rozmiešate s vodou alebo mliekom a ste pripravení ozdobiť dezerty podľa vlastnej fantázie. Vaše zákusky budú vyzerať ako z cukrárne.

Odporúčaná maloobchodná cena Poleva marcipánová v prášku (100g): 0,77 – 0,79€

Vanilka vo vašich dezertoch už nikdy nebude chýbať
Len máloktorá chuť a vôňa je tak rozpoznateľná ako vanilka. Je základnou, no zároveň mimoriadne vzácnou ingredienciou pri pečení a príprave dezertov. Predstavte si, že 10 vanilkových strukov je ukrytých v jednej paste, ktorú môžete mať vždy po ruke. Teraz sa sen stáva skutočnosťou! Dr. Oetker totiž prináša výnimočnú a rafinovanú Vanilkovú pastu Bourbon.

Kúzlo sladkej vanilky
Po šafrane je vanilka druhou najdrahšou koreninou na svete a zároveň jednou z najobľúbenejších príchutí vôbec. Dr. Oetker vám teraz prináša tento exotický skvost v unikátnej forme ako Vanilkovú pastu Bourbon, ktorá dodá vašim receptom výraznú chuť pravej vanilky. Ide o prémiový a vysokokvalitný výrobok, v ktorom sa snúbi rafinovaná́ kombinácia vanilkového extraktu z vanilky Bourbon s mletým vanilkovým strukom. Výsledkom je zamatovo jemná vanilková pasta, ktorej chuť je jemne sladkastá a vôňa veľmi intenzívna.

Praktické a ekonomické balenie
Určite poteší aj jej komfortné a jednoduché dávkovanie, o ktoré sa postará́ balenie v praktickej tube. Výhodou Vanilkovej pasty Dr. Oetker je taktiež to, že ňou nemusíte šetriť! Jedno balenie obsahuje 100 g jedinečnej vanilkovej chuti a vystačí ako 10 vanilkových strukov!

Univerzálne využitie
Vďaka jemnej, sirupovo-krémovej konzistencii, je Vanilková pasta Dr. Oetker vhodná do všetkých receptov. Využijete ju v krémoch, sladkých omáčkach, nápojoch, zmrzlinách a pri pečení všade tam, kde potrebujete dodať neopakovateľnú chuť a intenzívnu vôňu pravej vanilky Bourbon.
Odporúčaná maloobchodná cena Vanilková pasta s mletým strukom (100g): 4,49 – 4,99 €