Tipy pre každého školáka

Tipy pre každého školáka

Vybavte deti do školy modernými ergonomickými písacími pomôckami STABILO®. Výborne im padnú do ruky a môžete ich farebne zladiť s ostatnými školskými pomôckami. Navyše sú všetky dostupné vo variante pre praváka alebo ľaváka. Praktickou samozrejmosťou je štítok na meno.

Moderná alternatíva plniaceho pera
Obľúbeným variantom je ergonomický roller STABILO EASYoriginal. Gulička rolleru ľahko kĺže po papieri, čím zaistí plynulé a čisté písanie bez kŕčovitého držania pera, „škrabania“ či šmúh. Pre malých školákov je výhodou aj veľmi jednoduchá výmena náplne, ktoré sú pri pere hneď tri navyše. S každou novou náplňou prichádza aj nový hrot, a preto nehrozí žiadna atramentová pohroma. Ďalšími benefitmi sú modrý zmizikovateľný atrament a možnosť náplne 0,5 a 0,3mm. Tohtoročnou novinkou je limitovaná edícia v mramorovanom dizajne v 5 moderných farbách. Vďaka inovatívnej technológii impulzívneho vstrekovania pri výrobe má každý roller unikátny mramorovaný vzor, ktorý sa nedá napodobniť.
Pokiaľ preferujete plniace pero, môžete vyskúšať STABILO EASYbirdy, ktoré má individuálne nastaviteľný hrot v troch uhloch pre ideálny úchop. Pre staršie deti je v ponuke ergonomický roller STABILO FUN.

Netradičná ceruzka STABILO EASYgraph
Pre správny úchop odporúčajú odborníci používať nielen ergonomické perá, ale aj ceruzky. Grafitová ceruzka STABILO® EASYgraph zaujme všetky deti svojím výnimočným a netradičným vzhľadom. Má trojhranný ergonomický dizajn, vďaka ktorému sa pohodlne drží v ruke malého školáka. Disponuje tiež priehlbňami po celej svojej dĺžke, ktoré privedú každý prst na svoje miesto. Dieťa tak intuitívne drží ceruzku v ruke správne.

Zábavné kreslenie so STABILO EASYcolors
Trojhranný ergonomický dizajn ideálne zapadne do detskej ruky a priehlbne prirodzene vedú prsty malých umelcov k správnemu držaniu. Úchopové plochy končia pod horným koncom farbičky, pretože správna farbička je tá, ktorá sa pri držaní medzi palcom a ďalšími prstami opiera o priehlbeň dlane. Tuha je v týchto farbičkách lepená po celej dĺžke, takže sa pri strúhaní neláme. Pre malých školákov je ideálna tuha tvrdosti HB, s ktorou môžu písať, kresliť a skicovať.

Ergonomické strúhadlo STABILO EASYsharpener
Farebne vychytané sú aj strúhadlá! Zaručeným tipom je napríklad ergonomické strúhadlo STABILO EASYsharpener na tri rôzne hrúbky ceruziek. Je vybavené zásobníkom a bezpečnostnou poistkou chrániacou detské prstíky pred porezaním, tiež vo verzii pre ľaváka a praváka.

Tento rok rozšírilo STABILO svoju ponuku ergonomických pomôcok o päť  moderných farieb: oranžovú, tyrkysovú, ružovú, zelenú a petrolejovú. Deti si tak môžu farebne zladiť ceruzku s perom, strúhadlom, peračníkom a ostatnými školskými potrebami.