Víťazka dTestu najpredávanejšou rúrou

Víťazka dTestu najpredávanejšou rúrou

V testovaní rešpektovaného časopisu dTest zvíťazila vstavaná rúra MORA VT 548 MX. Kvalitu potvrdzuje aj jej obľúbenosť, keďže sa stáva najrozšírenejšou rúrou v domácnostiach na našom trhu.
Vstavaná multifunkčná rúra VT 548 MX z rady MORA PREMIUM je aktuálne najpredávanejšou rúrou na domácom trhu. V minuloročnom teste vstavaných rúr prestížneho časopisu dTest, v konkurencii 13 porovnateľných výrobkov, jednoznačne zvíťazila. V testovaných kritériách obstála najlepšie a získala 66 %. Množstvo praktických funkcií určite oceníte pri príprave chutných pokrmov pre vašich najbližších aj vy.


Tradičná a moderná značka MORA
Vstavanú rúru MORA VT 548 MX, možno ovládať pomocou zatláčacích gombíkov s osvetlením, vďaka ktorému ich kedykoľvek nájdete. Pečenie uľahčí programovateľný čas, ale aj špeciálny rýchly predhrev (200°C za 6 min). Počas blížiacich sa sviatkov oceníte najmä objem rúry až 67 litrov. Bezpečie v kuchyni zabezpečia teleskopické výsuvné rošty, ale aj chladiaci systém dvierok rúry a ich komfortné zatváranie, vďaka ktorému nehrozí popálenie.

Svojou jednoduchosťou každého prekvapí špeciálny program čistenia rúry. Stačí naliať pol litra vody na plech na pečenie, umiestniť ho na dno rúry a zvoliť funkciu Water system. Nečistoty rozpustí para vytvorená ohrievaním. Potom stačí už len utrieť vnútro rúry bez námahy handričkou, bez použitia čistiacich prostriedkov. Poteší aj energetická trieda A, ktorá ušetrí energiu.

MORA so špeciálnou jarnou akciou rozdáva radosť!
Rozmanitosť a komplexnosť sortimentu českej značky MORA, výrobcu domácich spotrebičov s tradíciou začínajúcou v roku 1825, umožňuje bez problémov vybaviť celú kuchyňu v jednotnom a modernom „MORA“ štýle. Ak plánujete zariaďovať novú kuchyňu alebo rekonštruovať vašu starú, jar je tým správnym obdobím. Nielen, že sa prebúdza príroda, ktorá inšpiruje sviežimi farbami a novou energiou, ale až do konca mája (alebo do vypredania zásob) získate pri kúpe setu: rúra a varná doska MORA – mikrovlnnú rúru MT 121 S v hodnote 69 € zadarmo!
MORA. Radosť domova.
Viac na: www.mora.sk