Kabelka modernej ženy. Čo by v nej nemalo chýbať?

Kabelka modernej ženy. Čo by v nej nemalo chýbať?

Malé čierne šaty, klasické džínsy, topánky na vysokých podpätkoch telovej farby – tieto kúsky nesmú chýbať v šatníku štýlovej ženy. Žijeme aktívny život, sme stále v pohybe a veľa času trávime mimo domova. V našej kabelke by preto nemalo chýbať niekoľko maličkostí, ktoré nás pripravia na akékoľvek situácie. Aj tie núdzové.

Kozmetické zrkadielko
„Zrkadielko, zrkadielko, povedzže mi, kto je najkrajší na zemi?“ Dokázali by ste si urobiť dokonalú očnú linku, skontrolovať rúž či upraviť účes bez zrkadla? Vo vašej kabelke by preto malé kozmetické zrkadielko nemalo chýbať. Kedykoľvek si tak môžete kontrolovať svoju vizáž či úsmev a cítiť sa sebaisto pred pracovným stretnutím či rande.

Externá nabíjačka
Ani vy nevydržíte deň bez toho, aby ste na svojom smartfóne skontrolovali pracovné emaily, cestovný poriadok MHD, prečítali si správy či pozreli, čo nové majú vaši priatelia na Facebooku? Používanie pripojenia na internet batériu telefónu vybíja oveľa rýchlejšie. Aby ste mali prístup na internet a smartfón nonstop k dispozícii, zaobstarajte si externú nabíjačku. Nepretržitá dostupnosť energetického zdroja vám umožní surfovať kedykoľvek a nestratiť spojenie práve v tej najnevhodnejšej chvíli. Navyše si z externej nabíjačky môžete vyrobiť štýlový doplnok, stačí, ak ju dáte potlačiť personalizovaným obrázkom.

Krém na ruky
Naša pleť si vyžaduje hydratáciu počas každého ročného obdobia. Možno sa vám to na prvý pohľad nezdá, ale už len letmý dotyk dlaní prezradí, ako naše ruky trpia. Pokožka rúk je jednou z najodolnejších na našom tele, avšak nepriaznivé poveternostné podmienky, práca s čistiacimi prostriedkami či nevyhovujúce pracovné prostredie ju vedia poriadne potrápiť. Keďže vzhľad pestovaných rúk je po tvári a vlasoch ďalším dôkazom, ako dôsledne sa o seba staráme, mali by sme im venovať patričnú pozornosť. Malé balenie hydratačného krému na ruky by nemalo chýbať v žiadnej dámskej kabelke.

Vlhčené utierky
Vlhčené utierky sú pohodlnou a praktickou pomôckou na odličovanie. Pomôžu v situáciách, keď nemáte prístup k vode a vhodnej kozmetike. Kvalitné vlhčené utierky vám pomôžu zbaviť sa nečistôt, mejkapu, ale aj vodeodolnej maskary. Vyberte si utierky, ktoré neobsahujú kontroverzné látky, ako sú minerálne oleje, či parabény, ale naopak, obsahujú vitamíny (skupiny B), či prospešné látky, ako napríklad urea, ktoré pleť vyživia a osviežia.

Svieža a fit
Denne zažívame množstvo stresových situácií nielen v práci, ale aj v škole či za volantom. Zapotíme sa aj pri deťoch, domácich prácach, pri športe či tanci. Preto by v našich kabelkách nemal chýbať dezodorant so sviežou vôňou, ktorý nás ochráni pred nepríjemným telesným potom, nech sa deje čokoľvek. Deo rozprašovače od CD kozmetiky neobsahujú kontroverzné látky ako sú alumíniové soli. Tieto vegánske dezodoranty sú vyrobené na prírodnej báze a potešia vás príjemnou vôňou. Vďaka praktickej veľkosti sa dokonale zmestia do každej dámskej kabelky. Sprejový rozprašovač vám umožní rýchlu aplikáciu. Vyskúšajte sviežu vôňu citrusov, nežnú vôňu lekna či kvetu pomarančovníka, alebo sladkú vôňu granátového jablka, s ktorými zdoláte každý náročný deň.