Sladké romantické chvíle

Sladké romantické chvíle

Jedno cesto – mnoho variácií
Piškótové cesto tvorí základ pri príprave mnohých dezertov. Jej príprava vie potrápiť nejednu skúsenú gazdinú. Preto, ak chcete predísť sklamaniu, vyskúšajte zmes od Dr.Oetker – Piškótové variácie. Pripravte si jedno z najobľúbenejších ciest jednoducho a rýchlo. Stačí vám k zmesi pridať 50 ml oleja, 50 ml vody a 2-3 vajcia.

Piškótové cesto umožňuje popustiť uzdu fantázii pri príprave dezertov. Vymýšľajte nové chute krémov a kombinácie. Zaplňte svoju kuchársku knihu originálnymi receptami, ktoré si pripravíte rýchlo a jednoducho sami doma. Na začiatok sa môžete inšpirovať modernými receptami, ktoré nájdete vo vnútri balenia zmesi Piškótové variácie Dr.Oetker.
Odporúčaná maloobchodná cena Piškótové variácie (300g): 1,59 € – 1,71 €.

Napíšte to čokoládou
Niekedy sa tie správne slová hľadajú ťažko. Sladké nápisy a odkazy z čokolády to urobia hravo za vás. Ozdobte svoje dezerty naozaj štýlovo a nápadito, vďaka jedinečnej čokoládovej edícii zdobenia od Dr.Oetker. Balenie čokoládových srdiečok obsahuje 72 kúskov, balenie písmenok a číslic sa skladá z 63 písmen a znakov a 19 číslic v rozmedzí 0 až 9. Môžete ich použiť na torty, koláče, nepečené dezerty, zmrzlinu alebo šľahačku.
Odporúčaná maloobchodná cena Srdiečka extra horká čokoláda (45g) a Číslice a písmenká extra horká čokoláda (60g): 2,59 € – 2,79