SÚŤAŽ o slovenský BOROVICOVÝ MED

SÚŤAŽ o slovenský BOROVICOVÝ MED

Napíšte nám na e-mail: najnovsie@najnovsie.sk do 8. decembra 2016 s predmetom mailu CERA MEL správnu odpoveď na súťažnú otázku: Ako sa volá rodina, ktorá sa venuje medovému kráľovstvu CERA MEL? Pre troch z vás máme výhru BOROVICOVÝ MED 250 g. Všetkým vám vopred ďakujeme za účasť na súťaži a prajeme VEĽA ŠŤASTIA.

Takto chutí poctivý slovenský med
Med je ozajstným pokladom z prírody. Okrem toho, že výborne chutí, má aj veľa liečivých vlastností a rôznorodé využitie. Ak však chcete vedieť, ako chutí pravý slovenský med, zájdite do rodinného Medového obchodu CERA MEL v centre Bratislavy alebo navštívte www.medovyobchod.sk. Rôzne druhy medov, domáce medovníky či dobroty nakladané v mede, to všetko objavíte v medovom kráľovstve rodiny Grgulovcov. Ochutnajte obľúbený borovicový med alebo darujte blízkym voňavé medové balíčky, ktoré pohladia dušu a vyčaria úsmev. Pravý slovenský med a poctivé medové produkty, ktoré si zamilujete na prvé ochutnanie. Viac na www.medovyobchod.sk.

Kytice kvetov, bzukot včiel a poctivá práca
Už ako malé deti nás učili, že med vyrábajú užitočné včielky. Rodina Grgulovcov nedá na svoje včely a produkty z medu dopustiť. Sú to totiž ruky tatina Grgulu, ktoré sa o včely s láskou stará a ručne plní každý pohár medu či fľašu medoviny. Mamine ruky pečú voňavé medovníky, vyrábajú sviečky a starostlivo balia všetky dobroty a ruky syna Filipa sa starajú, aby bolo v obchode všetko na správnom mieste. Tak vznikajú poctivé voňavé dobroty z medu, ktoré stojí za to ochutnať.

Liečivý borovicový med
Borovicový med z Medového obchodu CERA MEL je vyrobený z medovice slovenských borovíc, ktoré rastú v Levočských vrchoch. Vyznačuje sa úžasnou vôňou, výraznou živicovou chuťou a je skutočným zázrakom.

Borovicový med sa totiž považuje za účinného bojovníka proti nachladnutiu a odporúča sa aj na posilnenie imunity. Obsahuje veľké množstvo cenných minerálnych látok, stopových prvkov a má výnimočné antibakteriálne účinky. A zachutí aj alergikom a astmatikom, pretože obsahuje iba malé množstvo peľových zrniek.
Viac na www.medovyobchod.sk
Borovicový med, Medový obchod CERA MEL: 4,50 €/ 250g


Darček, od ktorého sa neodlepíte

Darček, ktorý si podmaní vôňou a očarí chuťou? Darujte Kvetovú medovú krabičku z Medového obchodu CERA MEL. Poteší poctivým kvetovým medom, ručne robenými sviečkami zo včelieho vosku a Vidieckou medovinou z kvetového medu, ktorá v tomto roku získala ocenenie Great Taste Award. Skvelý darček nielen pre tých, ktorých máte najradšej, ale aj pre kolegov či obchodných partnerov.
Viac na www.medovyobchod.sk
Kvetová medová krabička, Medový obchod CERA MEL: 12 €