SÚŤAŽ o knihu Spievanka, Zahrajko a zatúlaná Píšťalka

SÚŤAŽ o knihu Spievanka, Zahrajko a zatúlaná Píšťalka

Napíšte nám na e-mail: najnovsie@najnovsie.sk do 12. decembra 2016 s predmetom mailu Fortuna Libri správnu odpoveď na súťažnú otázku: Kto je autorom knižnej novinky Spievanka, Zahrajko a zatúlaná Píšťalka? Jeden z vás sa stane majiteľom knihy pre deti od 4 rokov v ktorej spoznáte deväť príbehov z rozprávkovej knižky a jeden z vás sa stane majiteľom sady leporiel Jar, Leto, Jeseň a Zima v Spievakove pre deti od 0 do 4 rokov. Všetkým vám vopred ďakujeme za účasť na súťaži a prajeme VEĽA ŠŤASTIA.

SPIEVANKOVO v knižnej podobe!
Splnil sa sen všetkých detí a aj rodičov, ktorí so svojimi ratolesťami radi čítajú: obľúbené Spievankovo vychádza v novej knižnej podobe! Deťúrence spoznajú príbehy v rozprávkovej knižke Spievankovo: Spievanka, Zahrajko a zatúlaná Píšťalka. Naši najmenší sa môžu tešiť na štyri leporelá o ročných obdobiach Jar, Leto, Jeseň a Zima v Spievankove. Hravé a poučné čítanie plné dobrodružstva do každej rodiny. Knihy Spievankovo vychádzajú vo vydavateľstve Fortuna Libri, viac na www.fortunalibri.sk.

Spievankovo: Spievanka, Zahrajko a zatúlaná Píšťalka

„Tam, kde každý rád si zaspieva a kde piesňou všetko ožíva, je krajina Spievankovo“, týmto sa začína prvý z deviatich príbehov rozprávkovej knižky Spievankovo: Spievanka, Zahrajko a zatúlaná Píšťalka.

Jedného dňa sa Spievanka so Zahrajkom dozvedeli, že okrem zázračnej krajiny Spievankovo existuje aj svet detí. Vydali sa teda za deťmi, na cestu plnú dobrodružstiev, napínavých zážitkov a nových kamarátov.
Kniha rozprávok obsahuje deväť príbehov a krásne ilustrácie. Je určená pre deti od štyroch rokov.

Viac na www.fortunalibri.sk.

Spievankovo: Spievanka, Zahrajko a zatúlaná Píšťalka: 11,90 €

Rok v Spievankove
Azda nie je na Slovensku dieťa, ktoré by nepoznalo Spievanku a Zahrajka zo zázračnej krajiny Spievankovo. Spolu s najmenšími deťmi zažijú nezabudnuteľné dobrodružstvá aj na stránkach štyroch leporel z jednotlivých ročných období: Jar, Leto, Jeseň a Zima v Spievankove.

Každé z leporel má 12 strán a dajú sa zakúpiť samostatne alebo ako darčekové balenie všetkých 4 leporel pod názvom Rok v Spievankove.

Viac na www.fortunalibri.sk.

Jar v Spievankove: 4,90 €


Leto v Spievankove: 4,90 €

Jeseň v Spievankove: 4,90 €

Zima v Spievankove: 4,90 €

Rok v Spievankove: 19,60 €

Autori: Mária Podhradská, Richard Čanaky
Napísala: Alžbeta Skalová
Ilustrovala: Kristína Hroznová
Námet leporel: Mária Podhradská
Námet knihy SPIEVANKOVO: Máša Orogváni, Alžbeta Skalová