Pomoc pri vaginálnej suchosti

Pomoc pri vaginálnej suchosti

Prostredie ženských intímnych partií je jedným z najcitlivejších miest ľudského tela, preto potrebuje dôkladnú a zároveň veľmi šetrnú starostlivosť. V dôsledku zmeny životného štýlu alebo hormonálnych zmien (napr. užívaním hormonálnej antikoncepcie, či nedostatočnej produkcii laktobacilov v intímnych partiách) môže dochádzať k vaginálnej suchosti, ktorá sa prejavuje nepríjemným pnutím, tlakom a podráždením pri sedení alebo nosení spodného prádla. Týmto nepríjemným pocitom môžete zabrániť s revolučným prípravkom Lactacyd HYDRO-BALANCE od špecialistu na intímnu hygienu – značky č. 1 na intímnu hygienu Lactacyd, ktorá poskytuje individuálne riešenie pre každú ženu v každej fáze jej života.

Lactacyd Hydro-Balance je krémová emulzia na umývanie bez obsahu mydla, ktorá vďaka svojmu zloženiu napomáha obnoviť prirodzenú hydratáciu intímnych partií. Je obohatená o zmes prírodnej kyseliny mliečnej a výťažok z lotosového kvetu, ktorý pomáha pokožku upokojiť, zregenerovať a zanechá ju jemnú a hebkú. Emulzia je hypoalergénna a vhodná pre každodenné používanie.
Balenie s objemom 200 ml je k dispozícii v lekárňach, drogériách a supermarketoch za odporúčanú maloobchodnú cenu 4,79 Eur.