SÓLO PRE LEVANDUĽOVÉ ZAPÁLENIE

SÓLO PRE LEVANDUĽOVÉ ZAPÁLENIE

„Ach jo, ty jsi má, levandulová“, znie v slávnom hite známeho speváckeho dua. Síce s menej romantickou zápletkou, ale pri zachovaní príjemnej vône levandule si môže pripadať levanduľová/ý každá/ý z nás, kto sa rozhodne rozložiť oheň s pevným zapaľovačom tradičnej českej značky SOLO. Jeden z variantov pevného zapaľovače totiž krásne vonia práve týmto voňavým polokerom. A kto by preferoval menej aromatické zapaľovanie, môže si vybrať z dvoch ďalších typov – parafínového a petrolejového pevného zapaľovača.

Čas opekania špekáčikov bol pre mňa celé detstvo spätý s veľmi špecifickou silnou (ne)vôňou dedkovho večného/vďačného pomocníka – bielej hmoty, ktorá v mojich očiach síce zázračne vykúzlila plamene, ale na dlho „ovoňala“ vzduch aj dedkove ruky. Pevné zapaľovače ďalej existujú a našťastie dnes nemusia byť sprevádzané oným silným odórom. V ponuke SOLO sú hneď tri typy, ktoré sú navyše ukryté v špeciálnom dvojitom balení, takže sa nemusíme báť, že by nám zapaľovače navoňali ostatný nákup. Vyberať môžete z týchto pomocníkov:

SOLO PEVNÝ ZAPAĽOVAČ LEVANDUĽOVÝ – tento moderný zapaľovač na parafínovej báze si obľúbia predovšetkým tí, ktorí chcú nielen pomôcť s plameňmi, ale ešte bonus v podobe príjemnej levanduľovej vône. Vďaka levanduľovej parfumácii sa nemusíme báť nepríjemného zápachu okolia, ale ani rúk, na ktorých občas zápach pri zapaľovaní ohňa bežným pevným zapaľovačom uľpí. Ľahkú manipuláciu so zapaľovačom zaistí jednoduché odlamovanie kociek, ktorých je na jednom pláte 32 ks. Pevný zapaľovač vyvinie po zapálení intenzívny žiar a horí v priemere 10 – 12 minút. Výhodou je, že sa smie použiť aj na rozpálenie ohňa v griloch. Dostať v hypermarketoch Tesco, hobby marketoch Hornbach za cenu od 2,39 EUR. Viac na www.solo.cz.

SOLO PEVNÝ ZAPAĽOVAČ PARAFÍNOVÝ – tento moderný zapaľovač má neutrálnu vôňu a rovnako ako ostatné pevné zapaľovače SOLO je vhodný do krbov, kachlí, kotlov aj na grilovanie. Ľahkú manipuláciu so zapaľovačom zaistí jednoduché odlamovanie kociek, ktorých je na jednom pláte 32 ks. Pevný zapaľovač vyvinie po zapálení intenzívny žiar a horí v priemere 10 – 12 minút. Výhodou je, že sa smie použiť aj na rozpálenie ohňa v griloch a to vďaka ekologickej parafínovej náplni.Dostať v hypermarketoch Tesco, hobby marketoch Hornbach za cenu od 2,39 EUR. Viac na www.solo.cz.


SOLO PEVNÝ ZAPAĽOVAČ PETROLEJOVÝ
– tento tradičný zapaľovač je na petrolejovej bázi a rovnako ako ostatné pevné zapaľovače SOLO je vhodný na zapaľovanie dreva, uhlia, brikiet a ďalšieho paliva. Z trojice noviniek pevných zapaľovačov patrí medzi najsilnejšie s najintenzívnejším žiarom. Ľahkú manipuláciu so zapaľovačom zaistí jednoduché odlamovanie kociek, ktorých je na jednom pláte 32 ks. Pevný zapaľovač vyvinie po zapálení intenzívny žiar a horí v priemere 10 – 12 minút.Dostať v hypermarketoch Tesco, hobby marketoch Hornbach za cenu od 2,39 EUR. Viac na www.solo.cz.