Vyskúšajte silu semienok CHIA – objav roka od AVONu – a vyhrajte nový Hydratačný denný krém Nutra Effects!

Vyskúšajte silu semienok CHIA – objav roka od AVONu – a vyhrajte nový Hydratačný denný krém Nutra Effects!

Vyskúšajte silu semienok CHIA – objav roka od AVONu – a vyhrajte nový Hydratačný denný krém Nutra Effects! Čo pre to musíte urobiť?

A ako presne na to?
1. Ak máte ručne vyrobený papier s vlisovanými semienkami z časopisu Eva, odstrihnite ho a namočte na 1 hodinu do vody. Môžete však použiť aj obyčajné semienka, ktoré zoženiete napríklad v obchodoch so zdravou výživou.

2. Nasiaknutý papier položte na tanierik a nezabúdajte ho pravidelne pokropiť tak, aby zostal stále vlhký (najmenej raz denne). Semienka z obchodu tiež najskôr na hodinu namočte a potom dajte na tanierik s mokrou vatou či do kvetináča a zahrňte slabou vrstvou zeminy. Nezabúdajte ich pravidelne kropiť.

3. Do 5 dní by chia semienka mali začať klíčiť.

4. Zaobstarajte nejakú originálnu fotografiu svojich klíčkov.

5. Pošlite nám ju na emailovú adresu sutaz@avon.com a nezabudnite pripojiť celé svoje meno a adresu. Odoslaním fotografie spolu s mojimi údajmi udeľujem súhlas so spracovaním osobných údajov a zaradením do súťaže, podľa pravidiel, ktoré sú uvedené tu.

6. Či ste vyhrali, sa dozviete emailom 1. mája a celú galériu víťazných fotografií si budete môcť pozrieť na Facebooku AVONu.