Zažite nový pocit hebkosti na vlastnej koži s antiperspirantom Dove Powder Soft

Zažite nový pocit hebkosti na vlastnej koži s antiperspirantom Dove Powder Soft

Dove uvádza na trh najnovší produkt z radu antiperspirantov nazvaný Dove Powder Soft. Už samotný názov evokuje jemnosť k pokožke, ktorú ocenia predovšetkým náročnejšie spotrebiteľky. Jemná púdrová vôňa dodáva pocit hebkosti. Vôni dominuje upokojujúca kombinácia čerstvých frézií a pivoniek v spojení so smotanovou arómou jantáru, exotického santalového dreva a bohatého pižma, ktorých kombináciou vzniká jemná a hrejivá vôňa.

Nový antiperspirant Dove Powder Soft zabezpečuje výnimočnú starostlivosť o pokožku vďaka obsahu ¼ hydratačného krému. Okrem účinnej ochrany proti poteniu a efektívnemu boju proti nepríjemnému zápachu po celých 48 hodín, zároveň pomáha pri starostlivosti o pokožku podpazušia. Antiperspirant Dove je možné použiť aj krátko po holení.. Pokožka sa bude cítiť presne tak jemne a uvoľnene, ako nový antiperspirant Dove Powder Soft vonia!

„Antiperspirant Powder Soft ponúka pri zachovaní tradičných hodnôt značky Dove zákazníkom niečo nové. Portfólio výrobkov Dove sme rozšírili o novinku s ešte jemnejšou charakteristikou a teplejšími tónmi vône púdru a čerstvých kvetín, vytvárajúcu tie najpríjemnejšie dojmy a zážitok hneď pri prvom použití,“ komentuje nový antiperspirant Dove Powder Soft Lucia Laštovičková, brand manažérka antiperspirantov značky Dove.

Nezáväzná odporúčaná spotrebiteľská cena výrobku je 3, 19 €.