Novinky rady Solid sú ako stvorené pre vítanie jari na záhrade

Novinky rady Solid sú ako stvorené pre vítanie jari na záhrade

Pre každého, koho na jar čaká výsev nových rastliniek a kvetín alebo napríklad zakladanie zeleninových záhonov, budú ideálne nové výrobky rady Fiskars Solid. Rada bola predstavená už v roku 2013, v tomto roku uvádza na trh nové výrobky pre prácu s pôdou. V sortimente nájdete kultivátor na prevzdušnenie pôdy, motyku a hrable, špeciálne určené na úpravu pôdy. Na upratanie trávnika po zime od starej trávy a lístia potom použijete hrable Solid XL.

Všetky výrobky sú z ľahkého, ale odolného materiálu, vybavené dlhou násadou pre príjemnejšiu prácu. Fiskars Solid je kombináciou kvality, trvanlivosti a zároveň priaznivej ceny.

Novinky z rady Solid pre rok 2015

Nové hrable na lístie SOLID XL

Hrable na lístie Fiskars Solid XL sú skvelé pre upratanie menšieho trávnika i väčších trávnatých plôch, a to predovšetkým vďaka násade z pevného plastu a hrabacej hlavice s pružnými hrotmi.

PCena: 24,95 €

Ideálne náradie pre jarnú kultiváciu

Pre jar 2015 pripravil Fiskars rozšírenie rady náradia pre kultiváciu pôdy. Novinkami sú kultivátor Solid, motyčka s dlhou násadou a nechýbajú ani nové hrable. Medzi hlavné prednosti tohto náradia patrí odľahčená hliníková násada a oceľová hlava. Ide o spoľahlivé náradie určené pre rôznorodú prácu, či už budete odstraňovať burinu alebo pripravovať pôdu pre nové osivo.

Viac na