V zariadení DOST vo Svidníku sa starajú o Vaše zdravie a krásu

V zariadení DOST vo Svidníku sa starajú o Vaše zdravie a krásu

DOST je dermatovenerologické oddelenie sanatórneho typu, ktoré vo Svidníku v roku 2001 založila MUDr. Hana Zelenková, PhD. ako súkromné kožné oddelenie. Vzniklo ako prvé slovenské zariadenie tohto typu. Dajú sa v ňom liečiť kožné ochorenia rôzneho druhu a využívať unikátne procedúry na skrášľovanie tela. Pacient tam nájde kožnú ambulanciu so stacionárnym oddelením a fyzikálnou terapiou, lymfodrenážne centrum, kozmetiku, pedikúru a manikúru či masáže. Klientom poskytujú aj ubytovanie a edukačnú činnosť v školiacom stredisku, kde vykonávajú kurzy pre odborníkov a laickú verejnosť. Ide o komplex, ktorý je vybudovaný na súzvuku zdravia a krásy. V súčasnosti je zariadenie vybavené kvalitnými a modernými prístrojmi, zariadeniami a doplnkami spríjemňujúcimi prevádzku. Priamo v centre sa nachádza aj špecializovaná lekáreň DERMED. „Východ Slovenska ponúka nielen krásnu rozmanitú prírodu a množstvo turistických a rekreačných príležitostí, ale i jedinečné zariadenie svojho druhu na Slovensku. Naše zariadenie spája komplexnú starostlivosť o telo i ducha v príjemnom prostredí,“ uviedli na PR oddelení DOST.

„Záchrancovia“ zdravia i krásy
Zdravotný personál Dermatovenerologického zariadenia spolu s relaxačno – estetickým centrom sa usiluje pomáhať svojim klientom novými špičkovými a osvedčenými metódami, pričom sa opiera o progresívne myslenie. „Svojim klientom vychádzame v ústrety rozširovaním sortimentu najnovších techník (aplikácia krvnej plazmy, karboxyterapia), spôsobov omladzovania (dermarollery), regeneračných, relaxačných a ozdravovacích procedúr (masáž lávovými kameňmi, banková vakuová masáž). Objavovanie stále nových možností v liečbe kožného zdravia a oblasti vizáže nás neustále núti prinášať novinky, preto nám nie je cudzia ani aplikácia botoxu, výplní, oxygenoterapie, lipolýzy či needleteraphy. V oblasti dermatológie sme zariadenie, ktoré sa intenzívne zaujíma o liečbu alopécií, chronických rán, vitiliga, psoriázy a ďalších nepríjemných ochorení,“ informuje pracovníčka PR. Zariadenie DOST pod vedením MUDr. Hany Zelenkovej, PhD otvára dvere pre liečbu kožných ochorení a priestor pre regeneráciu síl, kde sa vyhnete každodennému stresu. „Poskytneme Vám všetko, čo uponáhľaný svet človeku odoberá a pomôžeme nájsť zdravie, ktoré je pre spokojný život prvoradé. Od nás nikto neodchádza ako pacient,“ dodáva.

KONTAKT NA NÁS:

Adresa: MUDr. Pribulu 2, 089 01 Svidník

Majiteľka: MUDr. Hana Zelenková,PhD
Tel.: recepcia +421 / 54 / 788 26 11
PR oddelenie: 0911 609 749
Fax: +42 /54 / 752 15 21
E-mail: dost@dost.sk
www.dost.sk

Dieťa v zajatí ekzému

Naše deti sa často krát trápia s rôznymi chorobami a my im často krát nevieme pomôcť. Ekzém je pritom choroba, ktorá sa dá zmierniť a aj jej priebeh na čas zastaviť v rozširovaní. Stačí ak budete dbať na výber hygienických prostriedkov a kozmetiky, ktoré sa vo vašej domácnosti používajú -správne mydlá, umývacie a čistiace potreby atď. Podporovať vzplanutie ekzému vedia aj látky z kože a gumy, konzervačné látky ako farbivá a parfumy a mnoho iných faktorov. Najlepšie je nechať si poradiť odborníkom. Pokiaľ chcete pomôcť svojmu dieťaťu, ktoré je uväznené v zajatí ekzému a suchej kože, ktorú si neustále škriabe, pomôžeme Vám. Nie je nad radosť zdravého a usmievavého dieťaťa, nie je nad odbornú pomoc, ktorú môžete mať nezištne.

Ak potrebujete pomoc, môžete prísť na vyšetrenie do zariadenia DOST vo Svidníku.
Bližšie informácie: DOST, MUDr. Pribulu 2, 089 01 Svidník, 054 788 2611