Netradičná receptúra v hlavnej úlohe nových čokolád od Figara

Netradičná receptúra v hlavnej úlohe nových čokolád od Figara

Figaro rozbaľuje vrece plné prekvapení. Milovníkov netradičných chutí, ale aj verných klasikov bude pokúšať novou originálnou receptúrou dvoch čokolád s jemne slanými ingredienciami –s praženou kukuricou alebo chrumkavými cornflakes. To však nie je všetko! Čokoládové novinky vám okrem zaujímavého pôžitku prinesú aj možnosť zahrať si v seriáli Búrlivé víno, povečerať s Nelou Pociskovou alebo získať ďalšie z atraktívnych cien.

Ochutnávať a vychutnávať si čokolády a ďalšie cukrovinky od Figara bude počas marca ešte lákavejšie a lahodnejšie. Figaro v spolupráci s televíziou Markíza a seriálom Búrlivé víno si pre svojich fanúšikov pripravilo exkluzívnu súťaž plnú skvelých cien! Zasielaním kódov z výrobkov od Figara môžete získať jednu z množstva skutočne originálnych cien. Hlavná výhra nenechá nikoho chladným – môžete si totiž zahrať rolu v úspešnom televíznom seriáli Búrlivé víno po boku Nely Pociskovej! Výhercovia ďalších cien však nemusia zúfať, môžu sa s Nelou stretnúť aj mimo natáčania, a to priamo pri spoločnom stole počas exkluzívnej večere. Každý deň navyše Figaro odmení jedného šťastného výhercu, ktorý si bude môcť užívať sledovanie svojich obľúbených hereckých hviezd na novom SMART TV. Nela Pocisková nezabudla ani na ostatných šťastných výhercov, ktorí sa môžu tešiť na jej fotografiu s autogramom. Spojenie lahodných maškrtných zážitkov a radosti z výhry je tak tým pravým vzrušením, ktoré prináša blížiaca sa jar.

Figaro Kukurica
Mliečna čokoláda s jemne slanou praženou kukuricou je nevšednou novinkou od Figara. Spája sa v nej lahodná chuť tradičnej kvalitnej čokolády, veselej chrumkavej kukuričky a 0,26 % soli. To je kombinácia, ktorá vyčarí prekvapený úsmev nejednému maškrtníkovi.

Figaro Cornflakes
Figaro Cornflakes je ďalšou nápaditou novinkou obsahujúcou solené kúsky kukuričných lupienkov. Čokoládka, ktorá príjemne šteklí v ústach, zabezpečí originálne potešenie vašich chuťových pohárikov.

Vedeli ste, že vnímanie chuti vzniká v chuťových pohárikoch, ktoré dostávajú podnety
vo forme chemických látok rozpustených v slinách? Skutočné chuťové vnemy však vznikajú až v mozgu v kôre temenných lalokov. Môže sa zdať paradoxné, že sladká a slaná chuť spolu veľmi súvisia a niekedy sa dokonca prelínajú. Veľmi vysoká koncentrácia soli (tzv. prahová koncentrácia) vyvoláva dojem sladkej chuti. Avšak nebojte sa! Nové čokolády od Figara jej obsahujú len toľko, aby sa tieto dve chute navzájom vyvážene spojili a o to viac vynikli.

Odporúčaná cena oboch noviniek je 0,95 EUR.